Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy dwupoziomowy małpi gaj ze zjeżdżalnią, basenem z piłeczkami oraz torem przeszkód, gdzie choć trochę będą mogły wyładować swoje nieskończone pokłady energii. Gdy się trochę zmęczą proponujemy ekologiczne, drewniane klocki i zabawki - kolejka, kuchenka, domek dla lalek itp., gry planszowe i edukacyjne, które w przyjemny sposób rozwijają logiczne, strategiczne myślenie, spostrzegawczość oraz ćwiczą zdolność podejmowania decyzji. Tym którzy preferują nowsze technologie zaproponować możemy gry ruchowe na konsoli xbox kinect.

To jeszcze nie wszystko...

dla małych artystów przygotowaliśmy kącik oraz wszelkie materiały dzięki którym mogą powstać niepowtarzalne prace plastyczne, a dla wszystkich małych księżniczek i super-bohaterów przygotowaliśmy specjalnie kostiumy dzięki którym wcielą się w swoje ulubione postacie.

"Domku na drzewie" możesz również spełnić marzenia swojego dziecka i zorganizować muniezapomniane urodziny w towarzystwie najbliższych przyjaciół i kolegów z przedszkola czy szkoły.
Więcej na temat urodzin znajdziesz w zakładce URODZINKI.