Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

Sala zabaw "Domek na drzewie" powstała z myślą o wszystkich dzieciach , które potrzebują dużo ruchu i mnóstwa zabawy, niezbędnych do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Nie zapominajmy, że to właśnie przez zabawę dzieci uczą się najwięcej i najprzyjemniej:) Dodatkowo zadbaliśmy o to aby spokojnie zaaranżowane wnętrze sali oraz dobrze zagospodarowana przestrzeń dawała dzieciom poczucie komfortu i swobody.

W tym czasie Państwo....

ODPOCZYWAJĄ;)

a przy okazji mogą napić się aromatycznej kawy lub herbaty, skorzystać z bezprzewodowego internetu czy oddać się beztroskiej lekturze czasopisma:)

lub

mogą Państwo wykorzystać ten czas na załatwienie swoich spraw, może zaległe sprawy w urzędzie:( a może.... czas na zmianę fryzury:) czy cokolwiek innego. Nie ma problemu! Zajmiemy się Waszymi pociechami.

Skromnością nie grzeszymy więc się pochwalimy;)...

Pomimo, że jesteśmy z dziećmi od niedawna z dumą możemy powiedzieć , że udało się nam pozyskać sympatię wielu z nich, a podczas imprez urodzinowych wywołaliśmy już nie jeden szeroki uśmiech!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą TUTAJ